ÜRÜNLERİMİZ DOYPACK
AYAKTA DURAN
AMBALAJ
ÜRÜNLERİMİZ QUADRO VE
SIRT KAYNAK
AMBALAJ
ALÜMİNYUM
AMBALAJ
ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz

Doypack

Doypack Ayakta Duran Ambalaj

Side Gusset Bag

Yan Körüklü Torba

3 Side Welded Pouch

3 Kaynak Ambalaj

Quadro Bag

Quadro Torba

Back Welded Pouch

Sırt Kaynak Ambalaj

Flowpack Pouch

Yastık Ambalaj

Spout Pouch

Kapaklı Sıvı Ambalajı

Hazır Stok Standart Ambalaj

Opp Cpp

Baskılı – Baskısız Rulo Film

Retort Ambalaj Nedir

Retort ambalajı ısıl işleme dayanabilen esnek laminasyonlu gıda ambalajlarıdır. Raf ömrü süresi metal kutular ve cam kavanozlar kadar uzundur. Üretiminde kullanılan malzeme özellikleri sayesinde hava ve nem geçirgenliği sıfıra yakındır. Özel filmlerden oluşan dört katlı laminasyon yapısına sahiptir. Fakat, istenildiği takdirde de 3 katlı üretim ile şeffaf görüntüde elde edilebilir. Paketlemede kullanılmak üzere stoklanan ambalajlar cam ve teneke kutulara kıyasla çok daha küçük depolama alanına ihtiyaç duyar.

Retort ambalajlar gıdaların ambalajlanmasında metal kutulardan bu yana en önemli gelişme olarak görülmektedir. Bu ambalaj bir ürünü uzun süre korumak, taze tutmak, aroma ve dokusunu muhafaza etmek için geliştirilmiştir. Bu ürün türü cam ve teneke kutulara göre ısıyı kritik noktaya hızlı aktarır. Böylece işlenme sırasında tam sterilizasyon için gereken ısı miktarı kritik noktalara ulaşana kadar ürünün kenar kısımları gereğinden fazla pişmez. İşlem döngüsü sırasında kalite kaybına uğrayan gıda ürünleri bu ambalaja konulunca hem niteliğini kaybetmez hem de ısıya duyarlı besleyici maddelerin besin değerlerini kaybetmesine engel olur. Hazır yemek, yemek sosları, içecek gibi alanlarda kullanılabilir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Bazı Özelliklerimiz

Firmamız Türkiye’nin önde gelen plastik ambalaj şirketlerinden biridir, satış ve pazarlama hizmetleri vermektedir. İlk önce sadece Türkiye’de hizmet verdik, bugün firmamız dünyaya Türkiye ürünlerini göndermekle gurur duyduğumuz Hollanda, Cezayir, Suriye, Irak, İran, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan ve Suudi Arabistan’a ihracat yapıyor.

Şirketimiz 1989 yılında ambalaj sektöründe faaliyet göstererek Kağıt Ambalaj yaparak başlamıştır. Plastik ambalaj sektörüne gelince, akla gelen şirketler arasında ilk sırada yer almaktadır. Kaliteli, hızlı, disiplinli, hijyenik son tüketici anlayışıyla çalışır ve tüketiciye güven verir.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında, birçok sektöre uygun plastik ambalaj üretimi ve pazarlaması yaptığımız Gıda, Sağlık, İnşaat, Temizlik Ürünleri, Tekstil vb. geniş çaplı üretim alanları mevcut.

Menu