AHEM AMBALAJ

Hakkımızda

2009’dan beri

Ahem Ambalaj 2009 yılında İstanbul’da kurulmuş olup; 1500 metrekare kapalı alanda hizmet veren sektörün en köklü firmalarından biridir. Kurucularımız Hamza EMEN ve Mert Anibal EMEN ambalaj sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimini yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek ambalaj sektörünün her alanına hitap eden plastik ambalaj kesimi, satışını ve pazarlamasını yapmaya başlamıştır. Şirketimiz Türkiye’nin önde gelen plastik ambalaj firmalarına ambalaj kesim, satış ve pazarlama hizmeti vermektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Bazı Özelliklerimiz

Firmamız Türkiye’nin önde gelen plastik ambalaj şirketlerinden biridir, satış ve pazarlama hizmetleri vermektedir. İlk önce sadece Türkiye’de hizmet verdik, bugün firmamız dünyaya Türkiye ürünlerini göndermekle gurur duyduğumuz Hollanda, Cezayir, Suriye, Irak, İran, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan ve Suudi Arabistan’a ihracat yapıyor.

Şirketimiz 1989 yılında ambalaj sektöründe faaliyet göstererek Kağıt Ambalaj yaparak başlamıştır. Plastik ambalaj sektörüne gelince, akla gelen şirketler arasında ilk sırada yer almaktadır. Kaliteli, hızlı, disiplinli, hijyenik son tüketici anlayışıyla çalışır ve tüketiciye güven verir.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında, birçok sektöre uygun plastik ambalaj üretimi ve pazarlaması yaptığımız Gıda, Sağlık, İnşaat, Temizlik Ürünleri, Tekstil vb. geniş çaplı üretim alanları mevcut.

Vizyonumuz

Çeşitli Sektörler İçin Esnek Paketleme Çözümleri

Kaliteli, hızlı, disiplinli, hijyenik çalışma anlayışı ile müşterilerine son müşteriye en iyi şekilde hizmet sunma ve planlama konusundaki beklentilerini hazırlamaktadır.

Üretim ve Teknoloji

Hızlı ve Yüksek Teknoloji

Ahem Ambalaj, ürünlerini yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış ekibiyle beraber en kaliteli hizmet anlayışı ve modern bakış açısı ile çalışmaktadır. Firmamızın diğer önemli bir özelliği de üretici şirketlerin ihtiyacı olan ambalajları tasarlayıp geliştirerek destek vermektir.

Sertifikalar

Konseptten teslimata kadar en yüksek kalite standartlarına ulaşmak yaptığımız her şeyin temel amacıdır. Fabrikamızda ki imalat ve kalite güvence departmanımız, tüm üretimimizin şartnamenize uygun olarak yapılmasını ve kontrol edilmesini sağlar. Tedarikçi doğrulamasından ham madde alımına, sipariş işleme ve yerine getirmeye kadar, belgelenmiş üretim süreçlerimiz tam bir güvence sağlar.

Menu
Open chat
Hello
Can we help you?