TOZ İÇECEK VE KAHVE

Alkolsüz içecekler, rafa dayanıklı ürünler ve su için içecek endüstrisinin gelişimi, içerik için makul bir raf ömrü sağlamanın yanı sıra ürün için fiziksel destek sağlayan uygun ambalajların geliştirilmesine paraleldir. Bu hızlı dünyada tüketiciler, açlıklarını gideren ya da anında enerji artırıcı olarak çalışan içecekleri kullanmaya alışmış durumda.

İçecekler, yalnızca harika tat ve/veya üstün besin değeri sundukları için değil, aynı zamanda (ambalajla sağlanan) estetik çekicilikleri de tüketicileri bu içecekleri tercih etmeye teşvik ettiği için anında satılır. Kahveden yeşil çaya, enerji içeceklerine, hazır çorbalara, aromalı paketlenmiş içeceklere kadar bu içecekler çeşitli paketlenmiş formlarda gelir.

Ahem, etkileyici bir şekilde harika lezzet, muazzam değer ve yüksek besin bütünlüğü sağlamak için verimli esnek paketleme çözümleri sunar. Çözümlerimiz, içeceği kontaminasyondan korumak, ürün kalitesini korumak, tüketici deneyimini geliştirmek ve ürün bilgilerini iletmek için Metalize Ultra Yüksek Bariyer film, Şeffaf Yüksek Bariyer film ve Altın Metalize film gibi katma değerli Polyester Filmleri (esnek ambalaj) içerir.

Ahem ayrıca, iyi gaz bariyeri, güçlü darbe dayanımı, hafifliği destekleme ve mükemmel işleme kabiliyeti ile karakterize edilen Özel Polimer reçineleri yoluyla çeşitli sert paketleme çözümleri sunar ve böylece ürünün içeriğini korumaya ve muhafaza etmeye yardımcı olur. Sert ambalaj seçenekleri altında sunulan amiral gemisi ürünler, Gazlı içecekler ve Dökme içecek kapları için çözümlerdir.

İlk günlerinde gazlı içecekler, bugün bile ürün koruması için performans ölçütü sağlayan camla paketlenmiştir. Ancak, PET paketleme teknolojisindeki gelişmelerle birlikte, gazlı içeceklerin önemli bir kısmı şu anda PET bazlı ambalajlarda paketlenmektedir.

Dökme İçecek kapları, dökme sıvıların güvenli bir şekilde depolanması ve taşınması için ağır hizmet paketleme çözümleri gerektirir. Ürünlerimiz, içeriğinin üstün kalitesini sağlamak için ambalaj uygulamanız için doğru kimyasal direnç, dayanıklılık ve aşınma direnci dengesini sağlar.

İnovasyona, ortaklığa ve alışılmışın dışında düşünmeye olan temel taahhüdümüz, sektörü daha iyi anlamamıza ve içecek ambalajlarını daha kolay ve son derece etkili hale getiren özgün ürünler üretmemize yardımcı oluyor.

Quadro Bag
Doypack
Doypack
Side Gusset Bag
Side Gusset Bag
3 Side Welded Pouch
3 Side Welded Pouch
Quadro Bag
Quadro Bag
Flowpack Pouch
Flowpack Pouch
Menu
Open chat
Hello
Can we help you?